PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W drugim niedzielnym meczu Barkom Każany Lwów zmierzy się z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Czy trzecia drużyna w tabeli zdoła wywiązać się z roli zdecydowanego faworyta? Relacja i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

Warta dobrze radzi sobie w bieżących rozgrywkach. Zespół z Zawiercia odniósł dziesięć zwycięstw w dwunastu kolejkach, dzięki czemu znajduje się w ścisłej czołówce tabeli. O jedną więcej wygraną mają jedynie Asseco Resovia Rzeszów i Jastrzębski Węgiel, ale te zespoły rozegrały już swoje mecze w 13. kolejce. 

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Ogromny cios dla Jastrzębskiego Węgla. Benjamin Toniutti kontuzjowany

 

Ukraińcy są natomiast jedną z najsłabszych drużyn ligi. Do tej pory wygrali tylko dwukrotnie. Co ciekawe - były to dwa zwycięstwa z rzędu. 1 listopada ograli 3:2 PGE Skrę Bełchatów, a cztery dni później - 3:0 Cerrad Enea Czarnych Radom. Od tego czasu przegrali jednak cztery kolejne spotkania. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30. 

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie