PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Niedzielne granie w PlusLidze rozpocznie spotkanie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom. Czy mistrzowie Polski wywiążą się z roli faworyta? Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

To starcie zespołów z dwóch różnych biegunów tabeli. ZAKSA utrzymuje się w czołówce i w 12 rozegranych dotychczas meczach uzbierała dziewięć zwycięstw. Czarni plasują się natomiast w dolnych rejonach klasyfikacji. 

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Projekt pokonał BBTS

 

Radomianie odnieśli ledwie dwa zwycięstwa na przestrzeni całego sezonu, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. Mniej (jedno) ma tylko Barkom Każany Lwów. 

 

Co jednak ciekawe, w zeszłym sezonie Czarni niespodziewanie pokonali na wyjeździe kędzierzan 3:1. Spotkanie odbyło się na początku marca i było udanym rewanżem gości za październikową porażkę 0:3 przed własnymi kibicami. Jak będzie tym razem?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie