Polska - Francja. Wpis rzecznika PZPN robi furorę w sieci

Piłka nożna
Polska - Francja. Wpis rzecznika PZPN robi furorę w sieci
fot. PAP
Jules Kounde, piłkarz reprezentacji Francji, przez sporą część pierwszej połowy meczu z Polską grał w łańcuszku na szyi.

Jules Kounde, piłkarz reprezentacji Francji, przez sporą część pierwszej połowy meczu z Polską grał w łańcuszku na szyi. W końcu sędzia zauważył, że defensor Barcelony ma na sobie niedozwoloną biżuterię, co skomentował rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.

Kounde wyszedł na mecz z Polską w łańcuszku na szyi, co jest niedozwolone. Sędzia zauważył to dopiero pod koniec pierwszej połowy. Być może kluczowe były zwrócenie uwagi na ten fakt przez Kwiatkowskiego, który - jak napisał - "podkablował do technicznego".

 

ZOBACZ TAKŻE: Wymowne słowa Lewandowskiego po meczu z Francją. "Nie można..."

 

 

Wpis Kwiatkowskiego w błyskawicznym tempie ponad dwa tysiące polubień i śmiało można stwierdzić, że podbija piłkarskiego Twittera.

 

Do przerwy reprezentacja Francji prowadziła z Polską jednym golem. Wynik meczu tuż przed przerwą otworzył Olivier Giroud, który wykorzystał doskonałe podanie Kyliana Mbappe i pokonał Wojciecha Szczęsnego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla aktualnych mistrzów świata, co sprawiło, że Polska zakończyła swój udział w katarskim mundialu.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie