Polska - Francja. Wpis rzecznika PZPN robi furorę w sieci

Jules Kounde, piłkarz reprezentacji Francji, przez sporą część pierwszej połowy meczu z Polską grał w łańcuszku na szyi.

Jules Kounde, piłkarz reprezentacji Francji, przez sporą część pierwszej połowy meczu z Polską grał w łańcuszku na szyi. W końcu sędzia zauważył, że defensor Barcelony ma na sobie niedozwoloną biżuterię, co skomentował rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.

Kounde wyszedł na mecz z Polską w łańcuszku na szyi, co jest niedozwolone. Sędzia zauważył to dopiero pod koniec pierwszej połowy. Być może kluczowe były zwrócenie uwagi na ten fakt przez Kwiatkowskiego, który - jak napisał - "podkablował do technicznego".

Wpis Kwiatkowskiego w błyskawicznym tempie ponad dwa tysiące polubień i śmiało można stwierdzić, że podbija piłkarskiego Twittera.

Do przerwy reprezentacja Francji prowadziła z Polską jednym golem. Wynik meczu tuż przed przerwą otworzył Olivier Giroud, który wykorzystał doskonałe podanie Kyliana Mbappe i pokonał Wojciecha Szczęsnego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla aktualnych mistrzów świata, co sprawiło, że Polska zakończyła swój udział w katarskim mundialu.