Dwie koszmarne kontuzje w jednym secie! Siatkarki zniesiono z boiska (WIDEO)

Siatkówka
Dwie koszmarne kontuzje w jednym secie! Siatkarki zniesiono z boiska (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Aleksandra Gromadowska doznała kontuzji na początku czwartego seta meczu z Legionovią.

Drużyna #VolleyWrocław wygrała pierwszy mecz w obecnym sezonie, pokonując na wyjeździe IŁ Capital Legionovię Legionowo 3:1. Drużyna z Wrocławia okupiła zwycięstwo dwoma kontuzjami. W czwartym secie boisko musiały opuścić dwie zawodniczki – Aleksandra Gromadowska i Melissa Evans.

Drużyna z Wrocławia otrzymała dwa bolesne ciosy w ciągu kilku minut na początku czwartego seta. Przy stanie 2:3 na boisko upadła Aleksandra Gromadowska. Przyjmująca trzymała się za kolano, a po chwili została zniesiona z parkietu.

 

Zobacz także: Polska Liga Siatkówki ma nową Radę Nadzorczą

 

To nie był koniec pecha ekipy #VolleyWrocław. Przy stanie 8:8 urazu kostki doznała Melissa Evans. Oglądaliśmy powtórkę sytuacji sprzed kilku minut, bo tę zawodniczkę również zniesiono z boiska.

 

Gromadowska rozpoczęła to spotkanie jako rezerwowa, weszła do gry w trzecim secie, a w czwartym zagrała już od początku. Evans zagrała w wyjściowym składzie i zdobyła najwięcej punktów dla zwycięskiej drużyny – 19. Po spotkaniu, ze łzami w oczach odebrała statuetkę MVP dla najlepszej zawodniczki meczu.

 

Obie sytuacje wyglądały bardzo groźnie. Klub nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie stanu zdrowia siatkarek.

 

Sytuacje w załączonym materiale wideo:

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie