FEN 44: Marcin Łazarz rywalem Bartosza Szewczyka w Ostrowie Wielkopolskim

Sporty walki
FEN 44: Marcin Łazarz rywalem Bartosza Szewczyka w Ostrowie Wielkopolskim
fot. Materiały prasowa

Marcin Łazarz (13-8, 2 KO, 4 SUB, 1 NC) podejmie Bartosza Szewczyka (5-1, 3 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 44, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim.

Łazarz ostatnim razem pod szyldem FEN walczył podczas gali z numerem 32. Pokonał wtedy jednogłośną decyzją arbitrów Wojciecha Janusza. W 2017 roku pokonał czołowego zawodnika FEN w kategorii półciężkiej, Adama Kowalskiego. Kolejną jego ofiarą był Piotr Kalenik, z którym zwyciężył decyzją sędziów. Łazarz w przeszłości wygrał raz jeszcze z Januszem, ale okazał się słabszy od Marcina Wójcika, byłego mistrza FEN.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Kuberski i Wojciech Janusz wypadli z rozpiski FEN 43

 

Szewczyk wszystkie swoje walki na zawodowstwie stoczył na galach FEN. W swoim ostatnim występie zwyciężył na pełnym dystansie z Dimitrijem Mikutsą - była to walka wieczoru gali FEN 41 w Mrągowie. Wcześniej wygrał przez TKO w 1. rundzie z Silvinio Brazem. Podczas 32. edycji pokonał w 2. rundzie przez duszenie zza pleców Akhmeda Salomova. W Ostródzie, podczas FEN 35, w premierowej odsłonie rozprawił się przez techniczny nokaut z Kacprem Miklaszem. W Szczecinie znokautował Michała Piwowarskiego podczas FEN 36. W karierze amatorskiej mierzył się z innych zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszeniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie