PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie i Ślepsk Malow Suwałki zmierzą się w meczu 14. kolejki PlusLigi. Który zespół zbliży się do lidera ligowej tabeli? Relacja i wynik na żywo Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki od godz. 18:30 na Polsatsport.pl.

Przed nami starcie dwóch rewelacji tegorocznych rozgrywek. Trzecia w tabeli Aluron CMC Warta Zawiercie podejmie Ślepsk Malow Suwałki w meczu 14. kolejki PlusLigi. Obie ekipy świetnie sprawują się w tym sezonie, ale tym razem tylko jedna drużyna może wyjść górą z tego spotkania.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Liga: Siatkarki Pałacu wygrały w Opolu


Jurajscy Rycerze walczą o czołowe miejsca w tabeli w tym sezonie, co udowadniają swoimi wynikami. Podopieczni trenera Michała Winiarskiego zajmują trzecie miejsce w tabeli z dwoma punktami straty do lidera i śrubują serię zwycięstw. Wygrali osiem poprzednich meczów w PlusLidze, a ostatnio ograli na wyjeździe Barkom-Każany 3:0.


Ślepsk Malow Suwałki po wyśmienitym początku sezonu notuje nieco słabszą serię. Po wyjazdowym zwycięstwie 3:2 nad Indykpolem AZS, przegrał u siebie 2:3 z LUK Lublin i musi się mocno postarać jeśli chce utrzymać korzystne miejsce w tabeli, zwłaszcza że do szóstego Ślepska tylko jeden punkt traci ósma PSG Stal Nysa.


Relacja i wynik na żywo Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki od godz. 18:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie