PlusLiga: PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Już we wtorek w ramach 14. kolejki PlusLigi na parkiecie Hali Nysa rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy lokalnym zespołem PSG Stal Nysa i stołecznym Projektem Warszawa. Kto zwycięży i zbliży się do czołówki tabeli? Relacja na żywo z meczu PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa na Polsatsport.pl.

Wydaje się, że nadchodzące spotkanie nie ma jednoznacznego faworyta. Gospodarze zajmują aktualnie ósmą lokatę z przewagą trzech punktów nad warszawskim zespołem. Kibice gospodarzy nie mogą mieć jednak wygórowanych oczekiwań. Po niezłym początku sezonu ostatnie kolejki przyniosły trzy kolejne porażki. W poprzednim spotkaniu zawodnicy z Nysy nie zdobyli nawet seta w meczu z Asseco Resovią Rzeszów.

Z drugiej strony Projekt Warszawa nie może zaliczyć tego sezonu do najbardziej udanych. Stołeczny zespół przeplata zdecydowane zwycięstwa z wysokimi porażkami, co spowodowało, że brązowi medaliści PlusLigi z sezonu 2020/2021 znajdują się dopiero na dziesiątym miejscu.

Kto zwycięży w nadchodzącym spotkaniu? W ostatnim meczu dwóch drużyn to PSG Stal Nysa była nieznacznie górą, pokonując Projekt  Warszawa w tie-breaku. Czy we wtorek padnie podobny wynik?

Relacja na żywo meczu PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa na Polsatsport.pl. Początek o godz. 16:15.