Polsat Boxing Promotions 13: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 13: Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Osleys Iglesias powalczy o mistrzostwo świata IBO w wadze superśredniej.

Nadszedł czas na Polsat Boxing Promotions 13. Głównym daniem gali w Gliwicach będzie starcie o pas mistrza świata IBO w wadze superśredniej. O to trofeum powalczą Osleys Iglesias (7-0, 6 KO) i Andrii Velikovskiy (21-2-2, 14 KO). Ponadto na kibiców czekają cztery walki zawodowe i trzy pojedynki na zasadach boksu olimpijskiego. Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 13 w Polsacie Sport Fight, Polsacie Sport, Super Polsacie i na Polsat Box Go.

Mistrzowski pojedynek Iglesiasa z Velikovskyim to starcie, które z przytupem zamknie pięściarski rok w wykonaniu organizacji Polsat Boxing Promotions. Zorganizowanie pojedynku tej rangi w naszym kraju to coś, co PBP zapowiadało od dawna.

 

ZOBACZ TAKŻE: PBP 13: Wyniki ważenia

 

Dla piekielnie utalentowanego Kubańczyka ta walka to kolejny krok w kierunku wielkiej kariery jaką wróżą mu eksperci. I z tym nastawieniem kubański podopieczny Polsat Boxing Promotions w piątek wejdzie do ringu.

 

Zwycięstwami rok 2022 chcą zamknąć też Konrad Kaczmarkiewicz (6-1, 2 KO), Aleksander BereżewskI (7-0, 6 KO), Bartłomiej Przybyła (4-0, 1 KO) oraz Miłosz Grabowski (5-0, 2 KO), którzy 9 grudnia także boksować będą w Gliwicach. Publiczność w Małej Arenie rozgrzeją trzy pojedynki w formule boksu olimpijskiego. Bilety na galę kupować można w serwisie Biletyna.pl.

 

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 13 na sportowych antenach Polsatu. Początek walk w boksie olimpijskim o 18:15 (Polsat Sport Fight, Polsat Box Go). Następnie o 20:00 rozpocznie się karta główna z pojedynkami zawodowymi (Polsat Sport, Super Polsat). 

 

Karta walk:

 

Osleys Iglesias (7-0, 6 KO) - Andrii Velikovskiy (21-2-2, 14 KO) - walka o mistrzostwo świata IBO w wadze superśredniej

Konrad Kaczmarkiewicz (6-1, 2 KO) - Ervis Lala (6-0, 2 KO)

Aleksander Bereżewski (7-0, 6 KO) - Eber Tovar (8-0-3, 3 KO)

Bartłomiej Przybyła (4-0, 1 KO) - Michal Dufek (35-24-2, 22 KO)

Miłosz Grabowski (5-0, 2 KO) - Matteo Gubinelli (5-0, 4 KO)

mtu, Polsat Sport, materiały prasowe
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie