PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze "Miedziowych" zakończą pierwszą rundę zasadniczą spotkaniem z brązowym medalistą poprzedniego sezonu i wiceliderem bieżących rozgrywek PlusLigi. Relacja i wynik meczu Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie na żywo na Polsatsport.pl. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Cuprum wraca do własnej hali po trzech meczach wyjazdowych z rzędu. Ekipa z Lubina sensacyjnie pokonała 3:1 Jastrzębski Węgiel, by następnie przegrać z Indykpolem AZS Olsztyn i LUK Lublin. "Miedziowi" będą więc chcieli pokazać przed swoją publicznością, że prawdziwą twarzą zespołu jest ta, którą pokazali w Jastrzębiu, a nie ta z przegranych gładko starć w Iławie i Lublinie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujący błąd w ostatniej akcji meczu PlusLigi! Siatkarze nie mogli w to uwierzyć (WIDEO)

 

O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo. Do Lubina przyjeżdża Aluron CMC Warta, która od dłuższego czasu utrzymuje równą, wysoką formę. Drużyna z Zawiercia wygrała dziewięć ostatnich spotkań w PlusLidze, a od 22 października i porażki z Indykpolem AZS z parkietu schodziła pokonana tylko raz - w meczu Ligi Mistrzów z BR Volleys. Czy rozpędzeni "Jurajscy Rycerze" zakończą pierwszą część sezonu kolejnym zwycięstwem?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:30.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie