Challenge Cup: IŁ Capital Legionovia Legionowo - Chieri'76 Volleyball. Relacja i wynik na żywo

W rewanżowym meczu 1/16 finału Challenge Cup siatkarki IŁ Capital Legionovii Legionowo zmierzą się z Chieri'76 Volleyball. Relacja i wynik na żywo meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - Chieri'76 Volleyball na Polsatsport.pl.

Trudne zadanie czekać będzie siatkarki Legionovii. W pierwszym meczu przegrały 0:3 (w setach do 14, 18 i 16). W poprzedniej rundzie były w bardzo podobnej sytuacji, bo w pierwszym spotkaniu uległy greckiemu Thetis 0:3. W rewanżu odrobiły jednak straty i przeszły dalej po złotym secie.

Włoszki kontynuują z kolei bardzo pewną grę w tych rozgrywkach. W poprzedniej rundzie wyeliminowały bez straty seta bośniacki zespół Gacko.

Mecz rewanżowy, mimo że to legionowianki są formalnymi gospodyniami, zostanie rozegrany we Włoszech.

Relacja i wynik na żywo meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - Chieri'76 Volleyball na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.