Fatalna kontuzja polskiego siatkarza! Wypadł za bandę i został odwieziony do szpitala (WIDEO)

Kacper Piechocki doznał urazu w meczu z Aluron CMC Wartą Zawiercie.

Do dramatycznej sytuacji doszło w meczu 16. kolejki PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Aluron CMC Wartą Zawiercie. W jednej z akcji trzeciego seta urazu doznał libero bełchatowskiej drużyny – Kacper Piechocki.

Sytuacja miała miejsce przy stanie 8:7 w trzecim secie. Po ryzykownej interwencji Piechocki wypadł za bandę i długo nie mógł się podnieść.

Siatkarzowi została udzielona pomoc medyczna. Gdy znoszono go na noszach, Piechocki trzymał się za łokieć. Kilka minut później komentatorzy meczu poinformowali, że został przewieziony do szpitala. Libero PGE Skry doznał pechowego urazu w dniu swoich 27. urodzin...