Iga Świątek - Aryna Sabalenka. Relacja i wynik na żywo

Trzecią rywalką Igi Świątek podczas zawodów World Tennis League będzie Aryna Sabalenka. Relacja i wynik na żywo meczu Iga Świątek - Aryna Sabalenka od godziny 16:30 na Polsatsport.pl.

Dla Polki będzie to trzecie i ostatnie spotkanie w rozgrywkach World Tennis League. Poprzednie dwa wygrała w dwóch setach z Francuzką Caroline Garcią i Rosjanką Anastazją Pawliuczenkową.

Sabalenka z kolei rozegrała podczas tego turnieju jeden mecz singlowy, który przegrała po dogrywce z Eleną Rybakiną z Kazachstanu. Zagrała także jeden mecz deblowy. Grając w parze z Grigorem Dimitrowem wygrała z parą Andreescu/Bopanna.

Turniej World Tennis League rozgrywany jest w Dubaju w dniach 19-24 grudnia. Mecze składają się z dwóch setów, a gdy jest to potrzebne grana jest również dogrywka supertiebreakowa. W turnieju bierze udział 18 tenisistów, którzy są podzieleni na cztery drużyny.

Relacja i wynik na żywo meczu Iga Świątek - Aryna Sabalenka od godziny 16:30 na Polsatsport.pl.