Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami kolejne spotkanie w Tauron Lidze. Naprzeciwko siebie staną zespoły OnlyBio Pałac Bydgoszcz i Grupa Azoty Chemik Police. Która drużyna okaże się lepsza? Relacja i wynik na żywo meczu OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl.

Drużyna OnlyBio Pałac Bydgoszcz nie może być zadowolona ze swoich ostatnich występów na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Siatkarki klubu z Bydgoszczy przegrał swoje ostatnie dwa spotkania ligowe. Najpierw poległy w starciu z ekipą Grot Budowlani Łódź (1:3), a następnie lepszy okazał się zespół Energa MKS Kalisz (1:3).

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Liga: 0:9. Nowy trener nie odmienił najgorszej drużyny w tabeli

 

Mistrzynie Polski natomiast bardzo dobrze prezentowały się w swoich ostatnich spotkaniach w Tauron Lidze. Wygrały trzy spotkania z rzędu, pokonując: BKS BOSTIK Bielsko-Biała (3:1), Energa MKS Kalisz (3:0) oraz Moya Radomka Lotnisko Radom (3:0). Czy równie dobrze zaprezentują się w nadchodzącym starciu?

 

Ostatni mecz tych dwóch zespołów nie potoczył się po myśli drużyny z Bydgoszczy. Na początku lutego 2022 roku drużyna Grupa Azoty Chemik Police zwyciężyła, tracąc w tym czasie tylko jednego seta.

 

Relacja i wynik na żywo meczu OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 21:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie