Mistrzostwa świata w darcie: Michael van Gerwen - Chris Dobey. Relacja i wynik na żywo

Inne

Michael van Gerwen - Chris Dobey to czwarty ćwierćfinał mistrzostw świata w darcie 2023. Czy Holender potwierdzi, że znajduje się w najlepszej formie spośród całej stawki? Relacja na żywo z meczu van Gerwen - Dobey od 22:10 na Polsatsport.pl.

Holender jak na razie spokojnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Nieco wyższe tętno mógł mieć w starciu z Mensurem Suljoviciem w trzeciej rundzie, gdyż Austriak momentami rozegrał świetne spotkanie, lecz nawet to nie wystarczyło na van Gerwena. "MVG" udowodnił, że jest faworytem do wywalczenia mistrzostwa świata w tym roku.

 

Z kolei Dobey już teraz osiągnął najlepszy wynik w karierze. Zdołał pokonać dwóch zawodników będących wyżej w rankingu. Ograł przecież Gary'ego Andersona oraz Roba Crossa. W starciu z van Gerwenem już nic nie musi. Czy uda mu się sprawić niespodziankę?

 

Mistrzostwa świata w darcie są rozgrywane w dniach 15 grudnia - 3 stycznia. Tytułu bronił Peter Wright, który odpadł w trzeciej rundzie po porażce z Kimem Huybrechtsem. W zmaganiach wzięło udział dwóch Polaków. Sebastian Białecki uległ w pierwszej rundzie z Jimowi Williamsowi (3:2), a Krzysztof Ratajski przegrał w trzeciej rundzie z Dimitrim Van den Berghiem.

 

Relacja na żywo z meczu van Gerwen - Dobey od 22:10 na Polsatsport.pl.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie