Trener siatkarski bił zawodniczki w trakcie meczu. Jest nagranie (WIDEO)

Siatkówka
Trener siatkarski bił zawodniczki w trakcie meczu. Jest nagranie (WIDEO)
Fot. Facebook
Trener siatkarski bił zawodniczki w trakcie meczu. Jest nagranie (WIDEO)

Podczas młodzieżowych mistrzostw Malezji w siatkówce kobiet doszło do skandalicznego zajścia. Trener jednej z drużyn w trakcie przerwy uderzył w twarz dwie swoje podopieczne. Sprawę skomentowała malezyjska minister sportu.

Do zdarzenia doszło podczas meczu o trzecie miejsce turnieju U-14. O brązowy medal rywalizowały zespoły Melaka i Jehor. Przy stanie 16:11 dla Melaki młode siatkarki zeszły na przerwę. Szkoleniowiec ekipy Jehor był wściekły na swoje zawodniczki i spoliczkował dwie z nich. Poniższe nagranie z wydarzenia obiegło media społecznościowe. Całą sytuację można zobaczyć od 20 minuty i 20 sekundy. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Cuprum Lubin stracił środkowego. "Klub przystał na jego prośbę" 

 

 

Warto dodać, że spoliczkowane zawodniczki nie sprawiały wrażenia zaskoczonych agresywnym zachowaniem trenera. Można sądzić, że to nie pierwsze zajście z jego udziałem. Później widać jednak, jak są pocieszane przez koleżanki z zespołu. Ostatecznie drużyna Jehor przegrała mecz o trzecie miejsce. 

 

Nagranie wywołało powszechne oburzenie. Głos w tej sprawie zabrała nawet minister sportu i młodzieży Hannah Yeoh. Jak podkreśliła, jest już po rozmowie z minister edukacji i wspólnie planują podjać odpowiednie kroki. 

 

"To jest złe. Rozmawiałam z Fadhliną Siddiq. Wspólnie zbieramy informacje na temat tego incydentu" - napisała minister. 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie