"Serdecznie zapraszamy do wspierania swoich ulubionych sportowców na tej ostatniej prostej"

Inne
"Serdecznie zapraszamy do wspierania swoich ulubionych sportowców na tej ostatniej prostej"
fot. Polsat Sport
Niedługo poznamy wyniki 88. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2022 Roku

Katarzyna Drosio, menedżer wydawniczy Przeglądu Sportowego, opowiedziała o przygotowaniach do zbliżającej się Gali Mistrzów Sportu. Tematem rozmowy były m.in. popularność plebiscytu oraz statuetki wręczane laureatom.

Ile przygotowanych jest słynnych statuetek?

 

- Za każdym razem jest inaczej, dlatego, że ostatnie linie głosowania zamykają się w przeddzień gali. Już wcześniej musimy być więc przygotowani na każdą możliwość. Tak, żeby każdy z finałowej dziesiątki dostał swoją nagrodę. Nawet jeżeli w tej dziesiątce znajdą się grupy sportowców - powiedziała Drosio.

 

ZOBACZ TAKŻE: Plebiscyt PS i Polsatu: Katarzyna Zdziebło

 

Jak natomiast w tym roku wygląda popularność plebiscytu? Czy liczba głosów jest satysfakcjonująca?

 

- Przyszło ponad dwa razy więcej kuponów niż w zeszłym roku i latach ubiegłych, co nas bardzo cieszy. Widać, jak to cały czas ludzi interesuje i jaka to jest dla nich tradycja i rytuał. Są dołączane kartki, życzenia albo na przykład listy, gdzie czytelnicy polemizują z listą nominowanych wybranych przez kapitułę Przeglądu Sportowego. To wszystko jest tak osobiste i tak miłe, że jest to naprawdę rodzaj wzruszenia - dodała.

 

Przypominamy, że cały czas można jeszcze wspierać swoich ulubieńców.

 

- Jeszcze dwa sposoby głosowania mamy otwarte. Można głosować poprzez SMS-y wysyłane na specjalny numer, jak również przez stronę plebiscytprzegladsportowy.pl. Także do piątku do godziny 16.00 serdecznie zapraszamy do wspierania swoich ulubionych sportowców na tej ostatniej prostej - zakończyła menedżer wydawniczy Przeglądu Sportowego.

 

Paweł Sikora/fdz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie