United Cup: Hubert Hurkacz - Stan Wawrinka. Relacja i wynik na żywo

Rywalem Huberta Hurkacza podczas turnieju United Cup będzie Stan Wawrinka. Czy Polak sięgnie po zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Stan Wawrinka na Polsatsport.pl.

Mecz Hurkacza jest częścią rywalizacji reprezentacji Polski z drużyną narodową Szwajcarii. Stawką tego spotkania jest awans do fazy pucharowej turnieju rozgrywanego w Australii.

Wcześniej Biało-Czerwoni grali z reprezentacją Kazachstanu. Wtedy przeciwnikiem Hurkacza w singlu był Alexander Bublik. Do rozstrzygnięcia tego pojedynku potrzebne były trzy sety. Ostatecznie plasujący się na dziesiątym miejscu w rankingu ATP zawodnik sięgnął po zwycięstwo. Jak zaprezentuje się w nadchodzącym spotkaniu?

Wawrinka rywalizował z tym samym przeciwnikiem. Szwajcarski tenisista wygrał mecz w dwóch setach. 37-latek będzie miał teraz trudniejszego rywala.

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Stan Wawrinka na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 7:30.