Karol Kłos odchodzi z PGE Skry! Rewolucja w bełchatowskim klubie

Siatkówka

Karol Kłos w sezonie 2023/2024 nie będzie reprezentował barw PGE Skry Bełchatów. Doświadczony środkowy zostaje jednak w PlusLidze.

Jak poinformował Przegląd Sportowy, aktualnie trwający sezon będzie ostatnim dla Kłosa w barwach PGE Skry. Od przyszłych rozgrywek 33-latek ma występować w innym zespole z PlusLigi - Asseco Resovii Rzeszów. Polsat Sport potwierdził te doniesienia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Z Jastrzębskiego Węgla do Resovii? Szykuje się hit transferowy w PlusLidze!

 

Na tym nie koniec zmian, jeśli chodzi o Skrę. Zdaniem "PS", z zespołem pożegna się Aleksandar Atanasijević, który chce wrócić do Włoch. Nowym atakującym bełchatowskiej ekipy ma zostać Karol Butryn, aktualnie występujący w klubie Indykpol AZS Olsztyn.

 

Niepewna jest także przyszłość Mateusza Bieńka, który jest wypożyczony do Skry z włoskiego Cucine Lube. Nadal barwy bełchatowskiego klubu mają natomiast reprezentować Grzegorz Łomacz i Kacper Piechocki.

 

Kłos ze Skrą jest związany od 2010 roku, kiedy trafił do tego klubu z warszawskiej Politechniki. Rok wcześniej zadebiutował w dorosłej reprezentacji Polski, w której występuje po dziś dzień. Ma na swoim koncie między innymi trzy końcowe triumfy w PlusLidze czy złoty medal siatkarskich MŚ 2014.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kuba - Serbia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie