Pekin Volley - Shanghai Bright. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W drugim meczu finałowym siatkarskiej ligi chińskiej Shanghai Bright z Bartoszem Bednorzem w składzie zagra na wyjeździe z Pekin Volley. Aby zachować szansę na złoto, zespół z Szanghaju musi wygrać. Relacja i wynik na żywo z meczu Pekin Volley - Shanghai Bright na Polsatsport.pl.

Pierwsze spotkanie nie przebiegło po myśli ekipy Polaka. Zawodnicy Shanghai Bright zdominowali rywali w drugim secie, wygranym gładko do 16, ale trzy pozostałe odsłony meczu - mimo bardzo wyrównanej, zaciętej rywalizacji - padły łupem zespołu ze stolicy Chin, który triumfował 25:23, 28:26 i 26:24.

 

ZOBACZ TAKŻE: Drużyna Bartosza Bednorza oddaliła się od mistrzostwa Chin

 

W lidze chińskiej rywalizuje się do zaledwie dwóch zwycięstw, dlatego drużyna Bartosza Bednorza nie może sobie pozwolić na porażkę. W pierwszym meczu Polak zdobył 18 punktów. Kibice liczą, że w drugim starciu spisze się on jeszcze lepiej.

 

Nasz przyjmujący nie ma jeszcze w dorobku ani jednego medalu ligi chińskiej. Występ w finale gwarantuje mu co najmniej srebro, ale nikt nie ma wątpliwości, że Bednorz, podobnie jak jego koledzy, będzie celował w złoto. Czy w czwartkowym meczu ekipa z Szanghaju podtrzyma nadzieje na odwrócenie finałowej rywalizacji?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Pekin Volley - Shanghai Bright na Polsatsport.pl. Początek o 12:30.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie