Ashleigh Barty spodziewa się dziecka

Tenis
Ashleigh Barty spodziewa się dziecka
fot. PAP
Ashleigh Barty i Iga Świątek

Była liderka rankingu WTA, która w zeszłym roku postanowiła zakończyć karierę - Ashleigh Barty zakomunikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się dziecka.

W marcu 2022 roku Barty podjęła decyzję o zakończeniu kariery w wieku 25 lat, czym zaskoczyła wielu kibiców na całym świecie. Jeżeli ktokolwiek z jej fanów liczył na to, że Australijka zmieni zdanie i niebawem wróci do gry, musi mieć na uwadze, że sama zainteresowana ma nieco inne plany na swoje życie. W piątek 6 stycznia opublikowała bowiem post w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że spodziewa się dziecka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek: Nie czuję się liderką

 

"2023 rok zapowiada się na najlepszy w życiu. Jesteśmy podekscytowani nową przygodą" - napisała Barty. Jej partnerem jest profesjonalny golfista Garry Kissick.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ash Barty (@ashbarty)

 

Barty to była liderka rankingu WTA. Pierwsze miejsce zajmowała od 24 czerwca do 11 sierpnia 2019 roku oraz od 9 września 2019 roku. Na koncie posiada triumfy we French Open 2019, Wimbledonie 2021 i Australian Open 2022, a także w US Open 2018 w grze podwójnej.

 

Po zakończeniu kariery przez Barty, liderką WTA została Iga Świątek.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie