Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem

Zimowe

Żona Dawida Kubackiego - Marta, postanowiła podzielić się wspaniałą informacją na swoich mediach społecznościowych. Polski skoczek po raz drugi został ojcem.

W piątek odbędzie się konkurs w Bischofshofen. Będzie to ostatnia część rywalizacji podczas 71. Turnieju Czterech Skoczni. O prestiżową nagrodę będzie walczył między innymi Dawid Kubacki. Polski skoczek znajduje się obecnie na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej. Liderem jest Halvor Egner Granerud. Zatem konkurs w Bischofshofen zadecyduje o tym, kto sięgnie po zwycięstwo w turnieju.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener Norwegów drwi. "Polacy otrzymali bardzo miły prezent od jury"

 

Przed rozpoczęciem rywalizacji w Bischofshofen bardzo szczęśliwą nowinę przekazała żona Kubackiego - Marta. Udostępniła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie nowo narodzonego dziecka. 

 

"Witaj na świecie Majeczko. Dzisiaj już możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami" - można przeczytać w poście na Instagramie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Kubacka (@_marta_ku_)

Warto przypomnieć, że Kubacki ma już jedno dziecko. Jego pierwsza córka urodziła się w 2020 roku. Kubacki z żoną postanowili nadać jej imię Zuzanna.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie