PlusLiga: LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

W dziewiętnastej kolejce PlusLigi dojdzie do bardzo dobrze zapowiadającego się starcia w Lublinie. Miejscowy LUK podejmie siatkarzy z Olsztyna. Który zespół wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji? Relacja i wynik na żywo meczu LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl.

Lublinianie mogą mieć w ostatnim czasie spore powody do zadowolenia. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza w dwóch kolejnych seriach gier pokonali bowiem odpowiednio mistrza i wicemistrza Polski. Najpierw ograli u siebie Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, a następnie okazali się lepsi na wyjeździe od Jastrzębskiego Węgla. Oba te spotkania LUK rozstrzygał na swoją korzyść po tie-breakach. Po słabym początku sezonu drużyna z województwa lubelskiego ma już na swoim koncie dziewięć zwycięstw i nie znajduje się na straconej pozycji w walce o fazę play-off.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zacięta walka w hicie PlusLigi! Jurajscy Rycerze wygrali mimo kontuzji czołowego siatkarza

 

Jeżeli w Lublinie mogą być w dobrych nastrojach, to trudno będzie opisać to, co mogą czuć sympatycy ekipy z Olsztyna. "Akademicy" w ostatnich pięciu kolejkach wygrywali pięciokrotnie i mogą pochwalić się drugą najdłuższą serią zwycięstw w lidze. Siatkarze prowadzeni przez Javiera Webera także wygrywali z kędzierzynianami i jastrzębianami, a wcześniej pokonali również Czarnych Radom, PGE Skrę Bełchatów oraz Cuprum Lubin. Obecnie olsztynianie znajdują się w tabeli na ósmej pozycji. Ich przewaga nad dziesiątymi lublinianami wynosi trzy "oczka".

 

Relacja i wynik na żywo meczu LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek o godz. 14.45.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie