Robert Lewandowski: Wsparcie kibiców widoczne jest na każdym kroku

Piłka nożna
Robert Lewandowski: Wsparcie kibiców widoczne jest na każdym kroku
fot. PAP
Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu w 2022 roku

W gronie nominowanych w 88. Plebiscyście Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski 2022 roku znalazł się Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski zajął ostatecznie trzecie miejsce, a po, tym jak stautetkę w jego imieniu odebrała jego mama Iwona Lewandowska, głos zabrał sam nagrodzony.

Trwający sezon La Liga sprawił, że Robert Lewandowski nie mógł pojawić się na gali osobiście. W niedzielny wieczór jego Barcelona w hitowym starciu zmierzy się z Atletico Madryt. Kapitan reprezentacji Polski podzielił się swoimi wrażeniami podczas krótkiego łączenia na żywo.

 

- Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos i wspierali mnie w całym roku. Jest to dla mnie bardzo ważne i bardzo to doceniam. Chciałbym podziękować mojej rodzinie, bliskim, a szczególnie kibicom. Myślę, że ich wsparcie widoczne jest na każdym kroku. Gratuluję wszystkim laureatom i nominowanym w plebiscycie - tym którzy już odnieśli wspaniałe sukcesy na międzynarodowych arenach, ale i tym, którzy dziś ciężko pracują, aby odnosić te sukcesy w przyszłości. Sam jestem kibicem i zawsze trzymam za was mocno kciuki - powiedział Lewandowski

 

ZOBACZ TAKŻE: Plebiscyt Przeglądu Sportowego i Polsatu: Iga Świątek zajęła pierwsze miejsce! Wyniki

 

- Dbajcie o siebie, uprawiajcie sport i zachęcajcie do tego swoje dzieci, bliskich i przyjaciół. Jeszcze raz dziękuję, życzę wam dużo zdrowia i wspaniałej zabawy - podsumował napastnik reprezentacji Polski

 

W przeszłości piłkarz trzykrotnie zdobywał statuetkę Najlepszego Sportowca Polski. Lewandowski nie miał sobie równych w 2015, 2020 oraz 2021 roku.

 

OM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie