Serie A: Sampdoria - SSC Napoli. Relacja i wynik na żywo

SSC Napoli postara się wrócić na zwycięską ścieżkę. Czy zespół Piotra Zielińskiego i Bartosza Bereszyńskiego zrehabilituje się za ostatnią porażkę? Relacja i wynik na żywo meczu Sampdoria - SSC Napoli na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.

SSC Napoli przebrnęło przez rundę jesienną bez ligowej porażki. Zespół wygrał trzynaście meczów, a dwa zremisował. To dało neapolitańczykom pozycję lidera. Po powrocie do gry znakomita passa została jednak przerwana.

W środę piłkarze spod Wezuwiusza przegrali 0:1 z Interem Mediolan w hicie kolejki. Tymczasem coraz mocniej rozkręca się Juventus, który ma już tylko cztery punkty straty do lidera. Piłkarze Napoli muszą pokonać Sampdorię, aby znów zwiększyć dystans.

To będzie szczególne spotkanie dla Bartosza Bereszyńskiego. Boczny obrońca dopiero co zamienił ekipę z Genui na Napoli. Trudno jednak spodziewać się, aby miał szansę na występ od pierwszej minuty.

Relacja i wynik na żywo meczu Sampdoria - SSC Napoli na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.