Serie A1: WithU Werona - Sir Safety Susa Perugia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W 14. kolejce Serie A1 niepokonana Perugia wybierze się na północ Włoch i zmierzy się z drużyną z Werony. Czy Perugia, z Kamilem Semeniukiem i Wilfredo Leonem w składzie, przedłuży niesamowitą serię do 25 zwycięstw z rzędu? Relacja i wynik na żywo meczu WithU Werona - Sir Safety Susa Perugia na Polsatsport.pl.

Perugia rozgrywa bezbłędny sezon. W lidze stracili tylko siedem setów, nie dopuścili do tie-breaka w żadnym ze spotkań i zdobyli wszystkie z możliwych 39 punktów do zdobycia. Ogromna w tym zasługa Kamila Semeniuka i Wilfredo Leona. O niesamowitej formie Semeniuka świadczyć może czwarte miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca 2022 roku w Polsce.

 

ZOBACZ TAKŻE: Perugia nie zwalnia tempa! Dobry mecz Kamila Semeniuka w LM siatkarzy

 

Zespół z Werony przegrał ostatnie trzy mecze i znajduje się wyraźnie pod formą. Nie jest to najlepszy prognostyk przed meczem z drużyną, która ostatni mecz przegrała w maju zeszłego roku.

 

W bezpośrednim starciu obu drużyn dużo lepiej prezentuje się Perugia. Drużyna z Polakami w składzie wygrała 14 ostatnich meczów z Weroną, a ostatnie zwycięstwo z Perugią klub z Werony zanotował niemalże 6,5 roku temu.

 

Czy klub znad Adygi jest w stanie sprawić sensację i pokonać drużynę, która całkowicie zdominowała ligę?

 

Relacja i wynik na żywo meczu WithU Werona - Sir Safety Susa Perugia na Polsatsport.pl. Początek o 18:00.

OM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie