PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PSG Stal Nysa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Poniedziałkowe zmagania PlusLigi zakończy starcie pomiędzy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle a PSG Stalą Nysa. Oba zespoły legitymują się aktualnie serią kilku zwycięstw z rzędu. Który zespół przedłuży dobrą passę? Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PSG Stal Nysa na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.

Zarówno ZAKSA, jak i PSG Stal Nysa w ostatnim czasie prezentują się bardzo dobrze. Drużyna z Kędzierzyna-Koźle wygrała trzy ostatnie spotkania, a od początku grudnia z dziewięciu rozegranych aż siedem zakończyło się zwycięstwem zespołu z Opolszczyzny.

 

Stal była rewelacją początku sezonu. Na przełomie listopada i grudnia zespół z Nysy przeżywał delikatny kryzys, jednak ostatnio wygrał pięć meczów z rzędu i znajduje się na szóstej pozycji w tabeli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Grupa Azoty ZAKSA dopięła wielki transfer! Ta informacja mówi wszystko

 

Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ oprócz tego, że oba zespoły w ostatnim czasie prezentują świetną formę, to może mieć ono duże znaczenie dla losów tabeli. Każda z drużyn, która chce walczyć o jak najlepszą pozycję przed fazą play-off, powinna wygrywać mecze z rywalem znajdującym się w podobnym położeniu w tabeli. Aktualnie ZAKSA znajduje się na czwartym miejscu i ma sześć punktów przewagi nad drużyną z Nysy.

 

W zespole ZAKSY kluczowe role odgrywają Łukasz Kaczmarek oraz Marcin Janusz, którzy znajdują się w ścisłym topie rankingu MVP aktualnego sezonu. Po stronie PSG Stali najgroźniejszym zawodnikiem wydaje się Wassim Ben Tara, który jest aktualnie piątym punktującym w całej lidze.

 

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się gładkim zwycięstwem Stali 3:0. Wcześniej jednak w każdym z pięciu meczów lepsza okazywała się ZAKSA. Jak będzie tym razem?

 

Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:30.

OM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie