Kulesza puścił parę z ust. Nazwisko selekcjonera jest już znane!

Piłka nożna
Kulesza puścił parę z ust. Nazwisko selekcjonera jest już znane!
fot. PAP
Cezary Kulesza

Cezary Kulesza puścił w końcu parę z ust. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zdradził, że decyzja co do nowego selekcjonera już zapadła. Jak dodał - teraz wszystko zależy od drugiej strony.

Od 1 stycznia reprezentacja Polski oficjalnie pozostaje bez selekcjonera. Cezary Kulesza postanowił nie przedłużać umowy z Czesławem Michniewiczem. Ta wygasła wraz z końcem roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Co dalej ze Stadionem Narodowym? O wszystkim zadecydują... Niemcy

 

W ostatnich tygodniach trwały intensywne poszukiwania następcy. W mediach każdego dnia pojawiały się nowe informacje, a lista nazwisk nieustannie się wydłużała.

 

Wygląda jednak na to, że saga wreszcie się zakończy. Kulesza gościł we wtorek w radiu RMF FM i zdradził, że zna już nazwisko nowego selekcjonera. - Rozmowy dobiegły końca i teraz czekam na odpowiedź z drugiej strony - powiedział prezes federacji.

 

Kulesza pokusił się także o szerszy opis swojego faworyta. - Kandydat jest z zagranicy. Chciałbym, żeby decyzja zapadła dziś albo jutro, ale to zależy od drugiej strony. Najważniejszym kryterium było to, czy wcześniej prowadził już jakąś reprezentację - wyjaśnił 60-latek.

 

Najbliższy mecz reprezentacja Polski rozegra 24 marca. Rywalem naszej kadry, w ramach pierwszej kolejki eliminacji Euro 2024, będą Czesi. 

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie