Superpuchar Włoch: AC Milan - Inter Mediolan. Relacja i wynik na żywo

Wielkie emocje czekają wszystkich fanów futbolu w środowy wieczór. W walce o Superpuchar Włoch dojdzie bowiem do derbów Mediolanu. Spotkanie odbędzie się na King Fahd Stadium w Arabii Saudyjskiej. Relacja i wynik na żywo meczu AC Milan - Inter Mediolan na Polsatsport.pl.

Ostatnia forma graczy Milanu pozostawia wiele do życzenia. Podopieczni Stefano Pioliego zanotowali dwa rozczarowujące remisy w rozgrywkach ligowych, które zostały przedzielone przez równie niespodziewane odpadnięcie z Pucharu Włoch z Torino. Nie ma chyba lepszego sposobu na odzyskanie zaufania kibiców, niż zwycięstwo z odwiecznym rywalem i dołożenie do klubowej gabloty kolejnego trofeum.

"Nerazzurri" rozpoczęli z kolei ten rok w najlepszy możliwy sposób. W pierwszej kolejce Serie A po zakończeniu mundialowej przerwy Inter pokonał 1:0 lidera z Neapolu. Mimo późniejszej straty punktów z Monzą i pucharowej dogrywki (zakończonej sukcesem) z Parmą, w czarno-niebieskiej części miasta panują dobre nastroje. To wszystko sprawia, że piłkarze prowadzeni przez Simone Inzaghiego są minimalnym faworytem środowej rywalizacji.

Relacja i wynik na żywo meczu AC Milan - Inter Mediolan na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20.00.