Szalone starcie Messi vs Ronaldo! Dziewięć goli w meczu Rijadzie

Aż dziewięć goli zobaczyli kibice w Rijadzie. W meczu towarzyskim PSG pokonało połączone siły Al Hilal i Al-Nassr 5:4. Cristiano Ronaldo zdobył dwa gole, a Leo Messi jednego. Do tego trafienia w meczu zaliczyli m.in. Kylian Mbappe i Sergio Ramos.

Paryżanie bardzo szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Messiego, bo już w trzeciej minucie gry. Pół godziny później do wyrównania doprowadził Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zamienił na gola rzut karny. W 39. minucie gry czerwoną kartkę otrzymał Juan Bernat i PSG musiało grać w osłabieniu.

To nie przeszkodziło ekipie mistrza Francji w wyjściu na prowadzenie. Do siatki trafił Marquinhos i było 2:1. Niedługo potem "jedenastkę" zmarnował Neymar. Tuż przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania. Gola zdobył nie kto inny jak Ronaldo.

Pierwsza bramka w drugiej połowie padła w 53. minucie gry, a autorem trafienia był Sergio Ramos. Nie minęły trzy minuty i było już 3:3 po golu Jang Hyun-Soo. Później do siatki dwukrotnie trafili paryżanie. Najpierw w 60. minucie z rzutu karnego bramkę zdobył Kylian Mbappe, a potem w 78. minucie na 5:3 dla PSG trafił Hugo Ekitike. Ostatniego gola w meczu w doliczonym czasie gry zdobył Anderson Talisca.

Drużyna Messiego pokonała drużynę Ronaldo, ale Portugalczyk zdobył więcej bramek w spotkaniu. Obaj legendarni gracze spędzili na boisku godzinę, po czym zostali zmienieni.

Al-Hilal/Al-Nassr - PSG 4:5 (2:2)

Bramki: Cristiano Ronaldo 34 (k), 46, Jang Hyun-Soo 56, Talisca 90+4 - Lionel Messi 3, Marquinhos 43, Sergio Ramos 53, Kylian Mbappe 60 (rz.k.), Hugo Ekitike 78