Tragedia polskiego klubu siatkarskiego! Musiał wycofać się z rozgrywek

Siatkówka

Zarząd IŁ Capital Legionovii Legionowo przekazał bardzo złą informację. W mediach społecznościowych klubu poinformowano, że zespół wycofał się z rozgrywek Tauron Ligi.

"W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie zarządu z Polską Ligą Siatkówki. Wynikiem tego spotkania jest podjęcie decyzji o wycofaniu klubu Legionovia S.A. z rozgrywek Taruon Ligi" - można przeczytać w komunikacie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Geneza upadku AZS-u Częstochowa. Reportaż

 

Zespół został wycofany z rozgrywek z powodu problemów finansowych. Warto przypomnieć, że ostatnio zarząd polskiego klubu przekazał informację dotyczącą rozwiązania umowy ze sponsorem tytularnym zespołu - firmą IŁ Capital. Jak widać, klub nie był w stanie poradzić sobie z problemami finansowymi, przez co drużyna musi teraz wycofać się z rozgrywek.

 

Włodarze klubu z Legionowa podziękowali swoimi kibicom za dotychczasowe wsparcie. 

 

"Chcielibyśmy podziękować kibicom za wsparcie, wiarę i doping przez wszystkie lata występów na najwyższym szczeblu rozgrywek! Dziękujemy, że byliście z Nami" - napisano. 

 

 

W zeszłym roku siatkarki z Legionowa zakończyły sezon na 5. miejscu w ligowej tabeli, a w Pucharze Polski dotarły aż do finału, w którym to musiały jednak uznać wyższość Developresu Bella Dolina Rzeszów. Natomiast w tym sezonie zespół z Legionowa nie wygrał ani jednego spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie