KSW 78: Wyniki gali

Sporty walki
KSW 78: Wyniki gali
Fot. KSW
Michał Materla

Michał Materla (32-9, 11 KO, 13 Sub) pokonał Kendalla Grove'a (24-19-1 NC, 8) w walce wieczoru KSW 78. Zwycięstwa na gali w Szczecinie odnieśli także Tomasz Romanowski i Roman Szymański. Oto wyniki walk gali KSW 78.

Wyniki walk: 

 

88,5 kg /195 lb: Michał Materla (32-9, 12 KO, 13 Sub) pokonał Kendalla Grove'a (24-19-1 NC, 8 KO, 10 Sub) przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w drugiej rundzie. 

83,9 kg/185 lb: Tomasz Romanowski (18-8 1 NC, 7 KO, 1 Sub) pokonał Radosława Paczuskiego (5-1, 4 KO) niejednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 28-29). 

70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (17-6, 4 KO, 4 Sub) pokonał Raula Tutarauliego (31-7, 21 KO, 3 Sub) przez poddanie (balacha) w pierwszej rundzie. 
70,3 kg/155: lb  Valeriu Mircea (28-8-1, 12 KO, 12 Sub) pokonał Borys Mańkowski (22-11-1, 3 KO, 8 Sub) przez techniczny nokaut (latające kolano i ciosy) w pierwszej rundzie. 
93 kg/205 lb: Kleber Raimundo Silva (21-12-1 NC, 13 KO, 3 Sub) pokonał Łukasza Sudolskiego (10-2, 6 KO, 1 Sub) przez techniczny nokaut (ciosy w stójce) w drugiej rundzie. 
93 kg/205 lb: Rafał Kijańczuk (12-5, 11 KO) pokonał Marka Doussisa (8-2 1 NC, 5 KO, 3 Sub) przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 
70,3 kg/155 lb: Łukasz Rajewski (12-8 1NC, 6 KO, 2 Sub) pokonał Sahila Siraja (6-2, 5 KO) przez techniczny nokaut (ciosy w stójce i parterze) w pierwszej rundzie. 
70,3 kg/155 lb: Oskar Szczepaniak (3-1, 1 KO) pokonał Raimondasa Krilavičiusa (6-3-1 1NC, 5 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 29-28, 30-27). 
83,9 kg/205 lb: Borys Dzikowski (3-0, 2 KO) pokonał Andre Langena (1-1, 1 KO) jednogłośną decyzją sędziów (30-26, 30-27, 30-27). 

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

W walce wieczoru Michał Materla wrócił na zwycięskie tory. Gala KSW 78 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

W drugiej rundzie lepiej radził sobie Materla. Szczecinanin zamykał rywala na siatce i w końcu trafił go kombinacją ciosów. Następnie dopełnił dzieła zniszczenia w parterze i odniósł zwycięstwo przed własną publicznością! 

Michał Materla zwycięski! TKO w drugiej rundzie!

I Runda

Więcej celnych ciosów zadał Amerykanin. Z biegiem czasu Materla opadał z sił i przyjmował coraz więcej ciosów. Dwukrotnie podejmował próby obaleń, ale Grove dobrze je bronił. Czas na drugą rundę!

Pierwszy gong!

Aplauz szczecińskiej publiczności - Michał Materla wchodzi do klatki!

Czas na walkę wieczoru! Będzie to rewanż za starcie sprzed niemal dekady. Kendall Grove już zmierza w stronę klatki! Za chwilę tą samą drogą podąży Michał Materla!

To było niezwykle widowiskowe starcie. Paczuski i Romanowski zostawili serce w klatce. Ostatecznie zwyciężył "Tommy". Wszystko wskazuje na to, że w ten sposób wywalczył prawo do walki o mistrzowski pas. 

Tomasz Romanowski wygrał niejednogłośną decyzją sędziów! Sędziowie punktowali: 29-28, 29-28, 28-29. 

III Runda

Tempo nieco opadło, ale to wciąż był bardzo dynamiczny pojedynek. Obaj zaczęli już odczuwać trudy starcia. Niemniej jednak to była kolejna wyrównana runda. Czas na werdykt!

II Runda

Kapitalna runda! Obaj lądowali na deskach po wymianach w bliskim dystansie. Widzieliśmy dużo celnych ciosów po obu stronach. Tempo tego pojedynku jest bardzo wysokie. Przed nami decydująca runda!

I Runda

Zgodnie z przewidywaniami Romanowski próbował skracać dystans. Paczuski z kolei wyczekiwał na moment, aż rywal się odsłoni. "Tommy" dwukrotnie naruszył ciosami zawodnika z Warszawy, ale nie ruszył po skończenie. Oglądamy naprawdę bardzo dobrą walkę!

Pora na co-main event gali KSW 78. Zwycięzca prawdopodobnie zawalczy o pas mistrzowski w wadze średniej. Tomasz Romanowski vs Radosław Paczuski - to już za moment!

Szymański jest na dobrej drodze do tego, aby ponownie zawalczyć o mistrzostwo wagi lekkiej. Imponujące zwycięstwo!

Tutarauli sprowadził walkę do parteru. Szymański znalazł się na plecach. Z tej pozycji pracował nad poddaniem. W końcu dopiął balachę i zmusił rywala do odklepania. Niezwykle cenne zwycięstwo Szymańskiego!

Roman Szymański zwyciężył przez fenomenalne poddanie!!!

Nadszedł czas na ciekawie zapowiadające się starcie Szymański - Tutarauli! Za moment pierwszy gong!

Z kolei Mańkowski ma obecnie na koncie trzy porażki. Do tego to jego pierwsza przegrana przed czasem od ponad pięciu lat. 

Mircea zapisał na swoim koncie drugie zwycięstwo w KSW. Niemniej jednak wygrana nad byłym mistrzem powinna go znacząco wywindować w rankingu kategorii lekkiej. 

W końcówce pierwszej rundy Mołdawianin trafił "Diabła Tasmańskiego" latającym kolanem. Mańkowski był wyraźnie zamroczony. Następnie Mircea zaatakował go gradem ciosów. Sędzia przerwał walkę. Spektakularny nokaut!

Valeriu Mircea znokautował Borysa Mańkowskiego w pierwszej rundzie!!!

Mańkowski - Mircea to kolejne starcie na gali KSW 78. Zapowiada się pasjonująco!

Kleber Silva zanotował udane wejście do KSW. Sudolski zaczął przygodę z największą polską organizacją od porażki. 

W drugiej rundzie Brazylijczyk trafił Sudolskiego mocnym sierpowym. Następnie zepchnął Polaka do defensywy. Kolejne ciosy stopniowo jednak rozbijały obronę szczecinianina. W końcu sędzia przerwał walkę. Nieudany debiut byłego mistrza Babilon MMA w KSW! 

Mamy niespodziankę!!! Kleber Silva wygrał przez nokaut w drugiej rundzie! 

Za nami już cztery walki gali KSW 78. Pora na piąte starcie, w którym rękawice skrzyżują Łukasz Sudolski i Kleber Silva!

Początek walki należał do Doussisa. "Duch Sparty" dominował w zapasach, lecz w pewnym momencie popełnił błąd i znalazł się na plecach. Kijańczuk zajął dosiad i zasypał rywala ciosami. "Kijana" wraca na zwycięską ścieżkę!

Szybkie zwycięstwo Rafała Kijańczuka!

Pora na kategorię półciężką! Marc Doussis zmierza do klatki. Za chwilę jego śladem podąży Rafał Kijańczuk!

To było pierwsze skończenie walki przed czasem na tej gali. Czekamy na kolejne!

To powrót Rajewskiego na zwycięskie tory po dwóch porażkach z rzędu. Brawo!

Szwed zaczął walkę od mocnych kopnięć. "Raju" był jednak skuteczniejszy w akcjach bokserskich. Dwukrotnie nawet mocnymi ciosami posyłał rywala na matę. Za trzecim razem przyniosło to pożądany skutek. Rajewski trafił w stójce, a następnie zasypał przeciwnika ciosami w parterze. 

Łukasz Rajewski!!! Kapitalny nokaut w pierwszej rundzie!!!

Czas na ciekawie zapowiadające się starcie dwóch stójkowiczów. Sahil Siraj stoczy bój z Łukaszem Rajewskim!

Trwa oficjalne otwarcie gali!

Oskar Szczepaniak zwyciężył! (30-27, 29-28, 30-27)

Kolejna walka, w której o wyniku zdecydują sędziowie punktowi!

Czas na drugą walkę gali! Oskar Szczepaniak (3-1, 1 KO) kontra Raimondas Krilavičius (6-2-1 1NC, 5 Sub)!

Borys Dzikowski zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów! Punktacja: 30-26, 30-27, 30-27. 

Walka potrwała pełne trzy rundy. O jej wyniku zdecydowali sędziowie! Za chwilę werdykt!

Czas na pojedynek otwarcia. Andre Langen zmierzy się w nim z Borysem Dzikowskim!

Dobry wieczór! Czas na galę KSW 78. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie