Leon lepszy od NGapetha. Kolejne zwycięstwo drużyny Polaków

Siatkówka
Leon lepszy od NGapetha. Kolejne zwycięstwo drużyny Polaków
fot. Polsat Sport

Sir Safety Susa Perugia pokonała na wyjeździe Modenę 3:1 w meczu 16. kolejki tego sezonu ligi włoskiej. Ekipa Wilfredo Leona i Kamila Semeniuka ma na koncie... 16 zwycięstw w tym sezonie!

Gospodarze też spisują się nieźle w tym sezonie i nawet zademonstrowali to w pierwszym secie, który wygrali 25:23. W drugim też wydawało się, że okażą się lepsi. W końcówce na zagrywce pojawił się jednak Wilfredo Leon. Dzięki m.in. dobrej postawie w polu serwisowym reprezentanta Polski, gościom udało się odrobić straty i wyrównać stan spotkania.

Zobacz także: Bardzo poważna kontuzja siatkarza z PlusLigi! Nie zagra do końca sezonu

Dwa kolejne sety to już duża przewaga Perugii, która kontrolowała przebieg obu partii. Zwycięstwa do 16 i 18 jak najbardziej to potwierdzają. Podopieczni Andrei Anastasiego wygrali 16. mecz w tym sezonie ligi włoskiej! 

Leon zakończył mecz z 19 punktami, podczas gdy Semeniuk zapisał na koncie siedem oczek.

 

Valsa Group Modena – Sir Safety Susa Perugia 1:3 (25:23, 23:25, 16:25, 18:25)

 

Valsa Group Modena: Mossa De Rezende 2, Ngapeth 17, Sanguinetti 4, Lagumdzija 11, Rinaldi 8, Stankovic 2, Sala 3, Salsi 0, Rossini (L), Marechal 1. N.E. Gollini, Bossi, Krick, Malavasi.

 

Sir Safety Susa Perugia: Giannelli 3, Semeniuk 7, Resende Gualberto 2, Rychlicki 10, Leon Venero 19, Solé 7, Russo 3, Colaci (L), Cardenas Morales 0, Plotnytskyi 11, Herrera Jaime 11.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie