Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole. Relacja i wynik na żywo

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź będą chciały w niedzielę umocnić się na fotelu lidera Tauron Ligi. Zagrają z UNI Opole, a więc z ostatnim zespołem w tabeli. Relacja i wynik na żywo ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole na Polsatsport.pl.

Łodzianki są w tym sezonie w lidze bezbłędne. Wygrały wszystkie 10 spotkań i straciły tylko cztery sety. Ostatnią porażkę w Tauron Lidze poniosły pod koniec kwietnia zeszłego roku. W ostatni weekend pokonały w derbach Grot Budowlanych Łódź 3:0 w setach do 24, 22 i 17.

Po wycofaniu się z Tauron Ligi zespołu Ił Capital Legionovia Legionowo zespół z Opola zamyka ligową stawkę. Ma na koncie siedem punktów, tyle samo co przedostatnia Radomka Radom. Opolanki w ostatni weekend zgarnęły punkty w starciu z zespołem z Legionowa, a wcześniejsze zwycięstwo odniosły pod koniec listopada z Chemikiem Police.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn w tym sezonie ŁKS pewnie pokonał (3:0) na wyjeździe rywala. W zeszłym sezonie z kolei oba mecze w tej parze zakończyły się zwycięstwem łodzianek 3:1. Jak będzie teraz?

Relacja i wynik na żywo ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole od godziny 16:00 na Polsatsport.pl.