Kulisy wizyty Fernando Santosa w siedzibie Telewizji Polsat

Piłka nożna

We wtorek 24 stycznia 2023 roku Fernando Santos został ogłoszony nowym selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Tego samego dnia udzielił ekskluzywnego wywiadu dla Polsatu Sport. Zobaczcie kulisy wizyty Santosa w siedzibie Telewizji Polsat, w której przywitał go Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita.

Czesław Michniewicz pożegnał się z posadą selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski wraz z końcem 2022 roku. Polscy kibice musieli chwilę poczekać, by poznać nazwisko nowego szkoleniowca ekipy Biało-Czerwonych. We wtorek 24 stycznia 2023 roku podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza ogłosił, że na ławce trenerskiej polskiej kadry zasiądzie Fernando Santos. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Fernando Santos o tym, jacy piłkarze będą grali w jego kadrze. Wskazał konkretne cechy

 

Następnie nowy selekcjoner udał się do siedziby Telewizji Polsat, gdzie przywitał go między innymi Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita. Portugalski szkoleniowiec udzielił ekskluzywnego wywiadu Polsatowi Sport. W rozmowie z Szymonem Rojkiem były trener reprezentacji Portugalii odpowiedział o swoich planach, dotyczących ekipy Biało-Czerwonych. Zobaczcie kulisy wizyty Santosa w siedzibie Telewizji Polsat.

 

 

Santos w latach 2014-22 był selekcjonerem reprezentacji Portugalii i osiągnął największy sukces w historii tej drużyny – wygrał Euro 2016, pokonując w finale gospodarzy – Francję. Trzy lata później triumfował w Lidze Narodów.

 

W 2018 roku z mundialu w Rosji odpadł w 1/8 finału po porażce z Urugwajem. W Euro 2020 przegrał z Belgią w 1/8. W ostatnich MŚ w Katarze w ćwierćfinale uległ reprezentacji Maroko.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie