Rewolucja w klubie PlusLigi! Przyjmujący dołączy do Indykpolu AZS Olsztyn

Siatkówka
Rewolucja w klubie PlusLigi! Przyjmujący dołączy do Indykpolu AZS Olsztyn
Fot. Polsat Sport
Indykpol AZS Olsztyn jest na najlepszej drodze do pozyskania przyjmującego Nicolasa Szerszenia.

Indykpol AZS Olsztyn jest na najlepszej drodze do pozyskania przyjmującego Nicolasa Szerszenia. Wzmocnienie olsztyńskiej drużyny to dobra wiadomość dla klubu z północy Polski, który po sezonie ma opuścić wielu zawodników podstawowego składu.

Transferowa karuzela w PlusLidze ruszyła pełną parą! Według informacji Polsatu Sport do Indykpolu AZS Olsztyn ma dołączyć występujący w LUK Lublin Nicolas Szerszeń. Urodzony we Francji przyjmujący grający na polskiej licencji wzmocni skład zespołu z północy kraju, który po sezonie czeka "mała rewolucja".

 

ZOBACZ TAKŻE: Tak źle jeszcze nie było! To najgorszy sezon PGE Skry w historii występów w PLS


Ostatnie informacje płynące z Olsztyna donosiły o potencjalnym odejściu wielu siatkarzy występujących w podstawowym składzie. Z AZS-em pożegnać mają się Karol Butryn, Mateusz Poręba oraz Bartłomiej Lipiński, którzy najprawdopodobniej wzmocnią barwy PGE Skry Bełchatów. To oznacza, że olsztynian czeka przebudowa zespołu, a pierwsze wieści na temat wzmocnień już pojawiły się na rynku transferowym.


Zarząd klubu poza Szerszeniem jest także zainteresowany pozyskaniem Bartłomieja Bołądzia i Igora Grobelnego. Pierwszy z nich występuje na pozycji atakującego w ekipie Trefla Gdańsk, z kolei Grobelny jest przyjmującym Projektu Warszawa i niedawno zaliczył świetny występ w spotkaniu przeciwko PGE Skrze Bełchatów.

 

Dobiegające zewsząd wieści wskazują, że karuzela transferowa w PlusLidze ruszyła już na dobre. Ostatnie informacje z rynku donoszą m.in. o wspomnianych wczesenij przenosinach Mateusza Poręby z Olsztyna do Bełchatowa, czy też sensacyjnej zmianie barw klubowych w wykonaniu Karola Kłosa, który miałby zamienić wspomnianą Skrę na Asseco Resovię Rzeszów. Drużynę z Podkarpacia zasili także atakujący Stephan Boyer.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie