Australian Open: Weronika Ewald - Ranah Akua Stoiber. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Weronika Ewald i Ranah Akua Stoiber zmierzą się w ćwierćfinale juniorskiego Australian Open. Jak polska tenisistka poradzi sobie w starciu o pierwszą czwórkę turnieju? Relacja i wynik na żywo meczu Weronika Ewald - Ranah Akua Stoiber od godz. 2:30 na Polsatsport.pl.

Kibice polskich tenisistów w tym roku mogą śledzić nie tylko sukcesy Magdy Linette podczas Australian Open, ale zdecydowanie powinni zaglądać także na juniorskie zmagania, w których świetnie radzi sobie kolejna polska tenisistka - Weronika Ewald. Utalentowana zawodniczka tym razem zagra w ćwierćfinale australijskiego turnieju.


Polka w drodze do decydującego o wejściu do pierwszej czwórki spotkania pokonała Argentynkę Lucianę Moyano, Vivian Yang z Nowej Zelandii oraz Enę Koike z Japonii. Tym razem na jej drodze stanie reprezentantka Wielkiej Brytanii - Ranah Akua Stobier.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niespodziewane pytanie do Sabalenki. Aż musiała przerwać wywiad! (WIDEO)


Stoiber ma na swoim koncie zwycięstwa w starciach z takimi zawodniczkami jak Bułgarka - Yoana Konstantinova czy Australijka Lily Fairclough. Decydująca wygrana przyszła w starciu z Ellą Seidel z Niemiec, która jako jedyna zdołała urwać seta Brytyjce w tegorocznej edycji juniorskiego Australian Open. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego.


Relacja i wynik na żywo meczu Weronika Ewald - Ranah Akua Stoiber od godz. 2:30 na Polsatsport.pl.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie