Lekkoatletka przestrzega kobiety przed hokeistami. "Są głupkami"

Inne

Bianca Salming, szwedzka lekkoatletka, przestrzega kobiety przed wiązaniem się z hokeistami. Zdaniem siedmioboistki, są oni zdecydowanie najgorszymi kandydatami na partnerów.

Salming była niedawno gościem popularnego talk show Cariny Bergfeldt w SVT. Rozmowa w pewnym momencie zeszła na tematy damsko-męskie. Lekkoatletka przyznała, że choć związki pomiędzy sportowcami są na porządku dziennym, ona sama przestrzegałaby kobiety przed hokeistami.

 

ZOBACZ TAKŻE: Przegrana pięciokrotnych mistrzów NHL. Świetna forma zespołu z New Jersey

 

- Może nie powinnam mówić tego głośno, ale miałam ogromne uprzedzenia wobec hokeistów. Uważałam, że w zdecydowanej większości są głupkami. Gdybym miała doradzać kobietom, powiedziałabym, żeby nie wiązały się z hokeistami - przyznała Salming.

 

Co ciekawe, sama lekkoatletka jest córką legendy hokeja, zmarłego w listopadzie ubiegłego roku Boerje Salminga. Mało tego, obecnym partnerem Bianki jest... hokeista Tobias Lindberg, były zawodnik Toronto Maple Leafs.

 

- Słyszałam teorię, że kobiety lgną do facetów, którzy przypominają im ojca lub starszego brata. Podobno przy takich mężczyznach czują się bezpieczniej. Wiem, mówiłam, że przestrzegałabym inne dziewczyny przed związkami z hokeistami, a sama się z takim związałam, ale u nas wszystko jakoś się udaje - zapewniła Bianca Salming.

 

Lekkoatletka dodała, że nie może opowiedzieć w telewizji wszystkich historii, które słyszała o hokeistach, ale zaznaczyła, iż dla ich partnerek byłyby to prawdziwe horrory.

 

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Magazyn Clip - 5.04

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie