PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

22. kolejkę PlusLigi rozpocznie rywalizacja w Olsztynie, gdzie miejscowy Indykpol AZS zagra z PSG Stal Nysa. Kto będzie górą w tym starciu? Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa na Polsatsport.pl

Obie drużyny są sąsiadami w tabeli PlusLigi. Zespół z Olsztyna zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 37 punktów. Stal Nysa jest ósma i ma na koncie 34 punkty.

 

Olsztynianie są w dobrej formie. Trzy ostatnie mecze wygrali, a w dziewięciu ostatnich spotkaniach ponieśli tylko jedną porażkę. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe 3:1 najsłabszą drużynę w lidze, a więc BBTS Bielsko-Biała. Ostatni domowy mecz rozegrali 14 stycznia i wtedy pokonali 3:0 Aluron CMC Wartę Zawiercie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Magazyn #7Strefa: Transmisja TV i stream online 

 

PSG Stal Nysa poprzednie dwa spotkania zagrała z drużynami z czołówki - ZAKS-ą Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem. Oba przegrała - 0:3 z ZAKS-ą i 1:3 z Jastrzębskim Węglem. Ostatnie zwycięstwo odniosła 8 stycznia, kiedy pokonała we własnej hali Czarnych Radom 3:1. 

 

Pierwsze starcie obu drużyn w tym sezonie miało miejsce 2 listopada. We własnej hali PSG Stal Nysa wygrała bardzo pewnie 3:0, wygrywając w setach dwa razy do 20, a raz do 19. Bardzo dramatyczny był ostatni mecz tych ekip w Olsztynie. Pod koniec listopada 2021 roku gospodarze wygrali po pięciosetowej batalii 3:2.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie