Bundesliga: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Relacja i wynik na żywo

W 18. kolejce niemieckiej Bundesligi Bayern Monachium zagra na własnym stadionie z Eintrachtem Frankfurt. Kto wygra ten mecz? Relacja i wynik na żywo meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt na Polsatsport.pl.

Rywalizacja w Bundeslidze wznowiona została przed tygodniem i wówczas Bayern zremisował na wyjeździe z RB Lipsk 1:1. Oba zespoły pozostają niepokonane od tego samego dnia - 17 września.

W Niemczech rywalizowano też w środku tygodnia i we wtorek Bawarczycy znów się nie popisali. Tylko dzięki spektakularnemu uderzeniu z dystansu Joshuy Kimmicha w 90. minucie uratowali remis u siebie z FC Koeln 1:1. Mistrz Niemiec pozostaje liderem na półmetku rozgrywek, ale jego przewaga nad najbliższymi rywalami stopniała. Bawarczycy mają trzy punkty przewagi nad drugim Unionem Berlin.

"Dwa punkty z pierwszych dwóch meczów  to naturalnie za mało. Ale w drugiej połowie pokazaliśmy poziom, do jakiego w przyszłości musimy dążyć przez całe 90 minut. Jestem dobrej myśli przed rundą rewanżową" - powiedział po meczu z FC Koeln trener ekipy z Monachium Julian Nagelsmann.

Eintracht Frankfurt zaczął 2023 rok od zwycięstwa 3:0 z Schalke. Potem zremisował 1:1 z Freiburgiem. W tabeli niemieckiej Bundesligi Eintracht plasuje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 31 punktów.

Relacja i wynik na żywo meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:30.