"Dno dna". Znajomy Schumacherów oferuje mediom zdjęcia Michaela. Żąda fortuny!

Moto
"Dno dna". Znajomy Schumacherów oferuje mediom zdjęcia Michaela. Żąda fortuny!
Fot. PAP
Znajomy Schumacherów żąda od mediów fortuny za zdjęcia Michaela

Skandal we Włoszech. Największe gazety i stacje telewizyjne otrzymały ofertę kupna aktualnych zdjęć, pokazujących stan zdrowia Michaela Schumachera. Autor fotografii żąda za nie prawdziwej fortuny.

Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 nie był widziany publicznie od czasu tragicznego wypadku na nartach, do którego doszło pod koniec 2013 roku. Od tamtej pory stan zdrowia Michaela Schumachera pozostaje tajemnicą, a rodzina znakomitego kierowcy nie udziela mediom żadnych informacji na temat przebiegu leczenia i nie dopuszcza dziennikarzy do swojej posiadłości nad Jeziorem Genewskim.

 

ZOBACZ TAKŻE: Formuła 1: Bolid Michaela Schumachera stał się najdroższym w historii

 

Brak oficjalnych informacji sprawił, że jeden ze znajomych kierowcy postanowił... zarobić na nieszczęściu Niemca. Wykorzystując zaufanie rodziny, odwiedził Schumacherów w Szwajcarii i potajemnie zrobił kilka zdjęć Michaelowi. Teraz oferuje je gazetom i telewizjom, domagając się za fotografie bajońskich sum! Jak podaje "La Repubblica", autor żąda za fotografie nawet miliona euro!

 

"Żerowanie w ten sposób na tragedii rodziny to dno dna" - skomentowały włoskie media.

 

Co ciekawe, "Daily Express" podał, że kilka dni temu podobną propozycję - tyle że za milion funtów - otrzymały media w Wielkiej Brytanii. Wszystkie miały ponoć zignorować tę ofertę.

 

"La Repubblica" twierdzi, że najbliżsi Michaela Schumachera wiedzą, kto jest autorem zdjęć, ale póki co nie podały do publicznej wiadomości tożsamości tej osoby.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie