Australian Open: Novak Djoković - Stefanos Tsitsipas. Relacja i wynik na żywo

Przed nami wielki finał Australian Open. O triumf w wielkoszlemowej imprezie powalczą Novak Djoković i Stefanos Tsitsipas. Który zawodnik okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu Novak Djoković - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl.

Djoković świetnie prezentował się w swoich dotychczasowych meczach podczas tegorocznego Australian Open. Przypomnijmy, że w trakcie tej edycji wielkoszlemowego turnieju rozgrywanego w Australii tylko jeden zawodnik był w stanie wygrać seta w meczu z Serbem. Był to Enzo Couacaud, który stanął naprzeciwko byłego lidera rankingu ATP w drugiej rundzie.

Tsitsipas nie może pochwalić się aż takimi dobrymi wynikami podczas tegorocznej edycji prestiżowego turnieju. Zaznaczmy, że mecz Greka w 1/8 finału trwał aż pięć setów. Jego przeciwnikiem był Jannik Sinner. Ostatecznie, po ponad czterech godzinach gry, Tsitsipas sięgnął po zwycięstwo w tym starciu.

Ostatni raz Djoković mierzył się z greckim tenisistą podczas turnieju ATP Finals. W listopadzie 2022 roku Tsitsipas przegrał w dwóch setach. Czy tym razem 24-latek zaprezentuje się z lepszej strony?

Relacja i wynik na żywo meczu Novak Djoković - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl. Początek około godziny 9:30.