Liga Mistrzyń: Marica Płowdiw - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W piątej kolejce siatkarskiej Ligi Mistrzyń Grupa Azoty Chemik Police zagra na wyjeździe z mistrzyniami Bułgarii, Maricą Płowdiw. W pierwszym spotkaniu górą były chemiczanki, które wygrały 3:0. Jak będzie tym razem? Relacja i wynik na żywo z meczu Marica Płowdiw - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl.

Bułgarki to zdecydowanie najsłabszy zespół grupy E. Marica Płowdiw nie tylko nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu, ale i... nie wygrała w tych rozgrywkach choćby seta, przegrywając wszystkie starcia do zera. Choć "Żółto-Niebieskie" nie mają już nawet matematycznych szans na wyjście z grupy, z pewnością będą walczyły o poprawę katastrofalnego bilansu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Chemik Police zwolnił trenera? "Jest duża niemoc"

 

Grupa Azoty Chemik, wicelider grupy, ma z kolei szanse nawet na zakończenie tej fazy na pierwszym miejscu. Są to jednak szanse wyłącznie iluzoryczne, ponieważ trudno zakładać, by liderki grupy E, niepokonane dotąd siatkarki Eczacibasi Dynavit Stambuł, nagle przegrały dwa ostatnie starcia. Zespół z Polic może natomiast całkiem realnie myśleć o zakwalifikowaniu się do kolejnej rundy jako jeden z trzech najlepszych zespołów z drugich miejsc. Aby tego dokonać, konieczne jest jednak zwycięstwo - najlepiej trzypunktowe - nad Bułgarkami.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Marica Płowdiw - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie