Koloseum - 2.02. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum - 2.02. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Koloseum - 2.02. Transmisja TV i stream online

Czas na kolejną odsłonę magazynu sportów walki Koloseum. W programie podsumujemy najważniejsze wydarzenia z ostatnich dni ze świata boksu i MMA oraz zapowiemy to, co czeka nas w najbliższym czasie. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

W części poświęconej mieszanym sztukom walki zagoszczą Bartłomiej Stachura z portalu Lowking.pl oraz ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak. Tematem przewodnim będą gale Babilon MMA 34 oraz FEN 44, które odbyły się w zeszły weekend. Połączymy się także z Marcinem Tyburą, który w nocy z soboty na niedzielę zmierzy się na UFC Vegas 68 z Blagoyem Ivanovem. Wysłuchamy również wypowiedzi Bułgara. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Błachowicz rozpoczął treningi z synem. Wzruszające wideo

 

Z kolei w segmencie poświęconym pięściarstwu pojawią się Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta oraz prezes Polskiej Unii Boksu Jarosław Kołkowski. Głównym tematem dyskusji o boksie będą zmiany w regulacjach oraz kierunki rozwoju polskiego boksu. Podsumujemy również wydarzenia z minionego weekendu, w tym hitowe starcie Beterbiev - Yarde. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o 20:00.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie