Premier League: Tottenham - Manchester City. Relacja i wynik na żywo

Ostatnim meczem 22. kolejki Premier League będzie spotkanie Tottenhamu z Manchesterem City. Obie ekipy są w czołówce ligowej tabeli, więc możemy oczekiwać ciekawego spotkania. Relacja i wynik na żywo meczu Tottenham - Manchester City na Polsatsport.pl.

Obie ekipy tydzień temu grały mecze w Pucharze Anglii. Tottenham wygrał na wyjeździe 3:0 z Preston North End, a Manchester City 1:0 z Arsenalem. Oba zespoły wygrały również swoje ostatnie mecze ligowe. Manchester City pokonał 3:0 Wolverhampton, a Tottenham 1:0 Fulham.

Będzie to spotkanie, gdzie po przeciwnych stronach barykady staną dwaj najskuteczniejsi zawodnicy w Premier League. Liderem tabeli strzelców jest Erling Haaland, który zdobył 25 goli. Harry Kane jest wiceliderem i traci dziewięć bramek do Norwega. Haaland w ostatnim meczu z Wolverhampton popisał się hattrickiem. Kane w tym roku strzelił trzy gole w Premier League.

Oba zespoły spotkały się niedawno w zaległym meczu 7. kolejki Premier League. Manchester City na własnym stadionie wygrał 4:2 z Tottenhamem. Tottenham do przerwy prowadził 2:0 po golach Kulusewskiego i Emersona. W drugiej połowie "The Citizens" strzelili cztery gole i ostatecznie zwyciężyli 4:2. Do siatki trafiali Alvarez, Haaland i dwa razy Mahrez. We wcześniejszych dwóch meczach londyńczycy wygrali z Manchesterem City. Ostatni raz w Londynie obie ekipy spotkały się 15 sierpnia zeszłego roku. Tottenham wygrał 1:0 po golu Heung-min Sona.

Relacja i wynik na żywo meczu Tottenham - Manchester City na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.