Nowy trener poprowadzi Polaków w eliminacjach EURO! To legenda

Piłka ręczna
Nowy trener poprowadzi Polaków w eliminacjach EURO! To legenda
Nowy trener poprowadzi Polaków w eliminacjach EURO! To legenda

Bartosz Jurecki poprowadzi reprezentację Polski w marcowych meczach eliminacji mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłosił tę decyzję na skutek zakończenia współpracy z dotychczasowym selekcjonerem Patrykiem Romblem.

Jurecki od 2022 roku był asystentem Rombla. Teraz wejdzie w jego buty, gdyż ZPRP w najbliższych meczach postawił właśnie na niego.

Zobacz także: Selekcjoner reprezentacji Polski zwolniony

 

- Informujemy, iż w marcowych meczach z Francją w ramach kwalifikacji do Euro 2024 drużynę narodową mężczyzn poprowadzi dotychczasowy asystent Patryka Rombla, Bartosz Jurecki. Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski uzupełni Michał Skórski - czytamy w oświadczeniu ZPRP.

 

 

Już 8 marca Biało-Czerwoni zagrają przed własną publicznością z Francją w eliminacjach EHF Euro 2024. Trzy dni później odbędzie się rewanż. Po dwóch kolejkach oba zespoły otwierają tabelę grupy 8. Za ich plecami znajdują się Włochy oraz Łotwa.

 

Bartosz Jurecki jest wybitnym reprezentantem Polski i trzykrotnym medalistą mistrzostw świata. Z orzełkiem na piersi rozegrał 234 spotkania, zdobywając dla Polski 729 bramek.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie