Liga Mistrzów: AC Milan - Tottenham. Transmisja TV i stream online

Po przerwie zimowej powracają najlepsze piłkarskie rozgrywki na świecie. We wtorek na San Siro AC Milan podejmie w 1/8 finału Ligi Mistrzów Tottenham. Transmisja meczu w Polsacie Sport Premium 2 i na Polsat Box Go.

Milan zmagania grupowe w tym sezonie Ligi Mistrzów zakończył na 2. miejscu za Chelsea, a przed Salzburgiem i Dinamo Zagrzeb. Tottenham swoją grupę wygrał, wyprzedzając Eintracht Frankfurt, Sporting i Olympique Marsylia.

Piłkarze z Mediolanu mają za sobą poważny kryzys. W piątek wygrali z Torino 1:0 i przerwali serię siedmiu spotkań bez zwycięstwa. Co więcej, pięć z nich kończyło się porażkami Milanu.

- To był trudny miesiąc dla drużyny i całego klubu, ale myślę, że mecze z Tottenhamem przychodzą we właściwym momencie. Rywale są silni, my też musimy jeszcze poprawić naszą grę, bo Liga Mistrzów to wyższym poziom. Na pewno będzie ciężko, ale czekamy na to wyzwanie - przyznał trener Milanu Stefano Pioli.

Również w nie najlepszych humorach do wtorkowego starcia przystąpi Tottenham, który w weekend uległ Leicester City 1:4. Tydzień wcześniej udało im się wygrać z Manchesterem City, a ostatnie tygodnie to gra w kratkę ekipy Antonio Conte. Po 23 kolejkach Premier League "Koguty" są na 5. miejscu w tabeli.

Transmisja meczu AC Milan - Tottenham od godziny 20.50 w Polsacie Sport Premium 2 i na Polsat Box Go.