PlusLiga: Barkom-Każany Lwów - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Ostatnim sobotnim meczem 25. kolejki PlusLigi będzie spotkanie w Krakowie, gdzie Barkom-Każany Lwów zagra z Jastrzębskim Węglem. Jakim rezultatem zakończy się ten mecz? Relacja na żywo z meczu Barkom-Każany Lwów - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl.

Barkom będzie szukał przełamania, bo dwa ostatnie mecze przegrał w stosunku 0:3. W ostatniej kolejce z ZAKS-ą Kędzierzyn-Koźle, a wcześniej z Czarnymi Radom. Ostatni raz ukraińska ekipa wygrała spotkanie w PlusLidze 29 stycznia, kiedy pokonała na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów. W tym roku Barkom zagrał w PlusLidze sześć spotkań. Trzy razy wygrał i poniósł trzy porażki. Przed tą kolejką plasuje się w tabeli na 13. miejscu z dorobkiem 24 punktów.

 

Jastrzębski Węgiel to czołówka PlusLigi. Jastrzębianie mają 52 punkty i są na trzecim miejscu w tabeli. Ostatnio przegrali na własnym parkiecie 1:3 z Projektem Warszawa i był to koniec bardzo dobrej passy sześciu kolejnych zwycięstw we wszystkich rozgrywkach. Porażka ze stołeczną ekipą to była dopiero druga porażka jastrzębian w tym roku. Ta pierwsza miała miejsce 6 stycznia, kiedy na wyjeździe przegrali 2:3 z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

 

Pierwsze spotkanie obu ekip w tym sezonie, które rozegrano 20 listopada w Jastrzębiu-Zdroju, zakończyło się bardzo pewną wygraną Jastrzębskiego Węgla 3:0.

 

Relacja na żywo z meczu Barkom-Każany Lwów - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie