MŚ w snowboardzie: Finały konkursu w Bakuriani. Transmisja TV i stream online

Oskar Kwiatkowski

Intensywne opady śniegu utrudniają przeprowadzenie wtorkowej rywalizacji w slalomie równoległym podczas snowboardowych mistrzostw świata w gruzińskim Bakuriani. Przerwane eliminacje mają zostać wznowione o godzinie 10 czasu polskiego, a finały zacząć się o 12. Transmisja mistrzostw świata w snowboardzie w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Zawody w gruzińskim Bakuriani rozpoczęły się w niedzielę. Już pierwszego dnia Polacy zdobyli dwa medale. Oskar Kwiatkowski wygrał rywalizację w slalomie gigancie równoległym i zdobył złoty medal. Kilka minut wcześniej w wyścigu o trzecie miejsce triumfowała Aleksandra Król.

Jak poinformował Polski Związek Narciarski, były to pierwsze polskie medale w historii mistrzostw świata w snowboardzie alpejskim.

Na wtorek zaplanowano kolejne przejazdy. Niestety, warunki zmusiły organizatorów do opóźnienia rozpoczęcia rywalizacji. Eliminacje wystartowały po 10. Finały rozpoczną się z kolei o godzinie 12:00.

Transmisja mistrzostw świata w snowboardzie w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.