Liga Mistrzyń: VakifBank Stambuł - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja TV i stream online

Już w środę siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego powalczą w rewanżowym starciu z VakifBankiem Stambuł o awans do ćwierćfinału Champions League. Zadanie będzie jednak piekielnie trudne. Transmisja meczu VakifBank Stambuł - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go.

Pierwsze spotkanie w barażowym dwumeczu padło łupem ekipy z Turcji. VakifBank nie miał litości dla łodzianek, pewnie ogrywając je na wyjeździe 3:0. Prawdziwym pokazem siły Turczynek była druga partia, którą wygrały 25:12! Teraz by odwrócić losy rywalizacji ŁKS musi pokonać faworyzowane przeciwniczki 3:0 lub 3:1, a następnie rozstrzygnąć na swoją korzyść jeszcze złotego seta. Czy podopieczne Alessandro Chiappiniego stać na sprawienie niespodzianki?

Na pewno do środowego meczu "Łódzkie Wiewióry" przystąpią w świetnych humorach. W niedzielę w spotkaniu na szczycie Tauron Ligi bez najmniejszych problemów wygrały bowiem 3:0 z Developresem Bella Dolina Rzeszów. VakifBank z kolei swoje ostatnie ligowe starcie rozegrał jeszcze przed rozpoczęciem baraży w europejskich pucharach. Drużyna ze Stambułu przegrała wtedy z Fenerbahce, notując drugą porażkę na krajowym podwórku w tym sezonie.

Transmisja meczu VakifBank Stambuł - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go. Początek o godz. 18.00.